Logo

tiko

Број на оглас: 3197329 | Објавен на: 14.05.2019, 06:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


celosno servisirano stegnato

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete

Потврден огласувач