Logo

audi a6 3.0 quatro

Број на оглас: 3197668 | Објавен на: 03.08.2020, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 21.000 €

22.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


naj visoko nivo na oprema servisna kniska so servisi napraveni isklucivo vo ovlasten servis na audi
Ekstra cena
za ova nivo na oprema

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач