Logo

Delovi za tico tiko slovenski koli

Број на оглас: 3197799 | Објавен на: 22.03.2019, 06:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi sa tikovci ima sve ekstra motori koi sa na samite koli mosat dase sapalat probat vo sekoe vreme motorite sa so garancija palenja sofersajmi svee naj eftinoo vo cela makedonija

 Кратово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач