Logo

Gumi 215/60-16

Број на оглас: 3198189 | Објавен на: 15.06.2019, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.300 МКД
5.400 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 letni gumi 215/60-16 Micheline...Gumite se vo ODLICNA SOSTOJBA mnogu malku se vozeni (18.000 km)...Cenata I e 5.300 den

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 zac

Потврден огласувач