Logo

Apn6

Број на оглас: 3198830 | Објавен на: 02.04.2020, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorceto e ispravno pali vozi nema dokenti novi gumi za poveke info na tel 078 710 464

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач