Logo

AUDI A4 1.9TDI

Број на оглас: 3198898 | Објавен на: 17.09.2019, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 1.9 TDI
Voziloto e vo perfektna sostojba
uvezeno od Holandija
Registrirano so zelen karton
Napraven servis pred 25000km. kaisi
zategazi vodna pumpa.
Napraven redoven servis pred 4000 km.
maslo I filtri
Cetiri novi gumi
Promenet akumulator VARTA 2019 god.
Za voziloto ne se potrebni nikakvi
dopolnitelni vlozuvanja!!!
Za podetalni informacii
na tel: 071-222-649 / 071-222-649


  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  071222673

Потврден огласувач