Logo

Golf2 1.6 D Golf 2 1.6 D

Број на оглас: 3199047 | Објавен на: 16.05.2019, 05:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1989

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot ima ostetuvanje okolu karoserija motor mu e odlicen ne e reg... za poveke info ne tel....

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач