Logo

Opel bandasi

Број на оглас: 3199109 | Објавен на: 17.08.2019, 18:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


opel 17 5 x 110 astra zafira vectra 220e

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  ANGEL

Потврден огласувач