Logo

VENTILI, TEFLONI I DIHTUNG ZA GLAVA - HITNO

Број на оглас: 3199280 | Објавен на: 30.09.2020, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra G / Corsa

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi delovi - 16 ventili , 16 tefloni i dihtung za glava za Opel Astra , Corsa... 1.2i 16v - benzin. Delovite se kupeni i neupotrebeni seuste se vo originalnoto pakuvanje kako na slikite.
Za cena javete se ke se gogovoreme.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач