Logo

Калин Камен земјиште

Број на оглас: 3199549 | Објавен на: 21.09.2020, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште на локалитет Калин Камен од околу 2500 м2 на топ локација со пат и водовод покрај парцелата со прекрасен видик и терен погоден за викендица. Цена по договор
Контакт телефон 070637035 Насе

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач