Logo

BMW 530xd e60

Број на оглас: 3199786 | Објавен на: 14.08.2020, 18:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Bmw 530x/drive 2006 so 235ks so Star/Stop km:260000 so Servisna Kniska i Redovno e servisiran vo CH. Kolata uvezena od CH ima Registracia do 15.11.2020

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач