Logo

Merecedes E320 CDI

Број на оглас: 3200132 | Објавен на: 24.03.2019, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 6.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E320cdi Avangarde so full oprema vo ekstra sostojba. Registriran so zelen karton do 11.2019.

tel: 075 474 660

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  MIKI

Потврден огласувач