Logo

Продавам стан во строг центар

Број на оглас: 3200182 | Објавен на: 19.07.2019, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 73 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1968

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Македонија бр.11

Цена: 80.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е веднаш вселив

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 stanojko

Потврден огласувач