Logo

Prodavam motor vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3200360 | Објавен на: 23.09.2020, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Останато

Година: 2007

Модел: Dragstar 1100

Километри: 30000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha dragstar 1100 vo odlicna sostojba

 Brane

Потврден огласувач