Logo

Se prodavaat 2 kujki vo naselba varos

Број на оглас: 3200842 | Објавен на: 22.05.2019, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 600 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 450 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Ulica goga dimitrioski

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Poveke informacii na 078 826 896

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач