Logo

Se prodava samohodna kosalica

Број на оглас: 3201090 | Објавен на: 12.07.2019, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.000 МКД
14.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samohodna kosalica

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач