Logo

Sony hdr camera so projector ot ch

Број на оглас: 3201127 | Објавен на: 01.09.2019, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Kamera sony so projector gps so kompletno kabli adapter sve za nea i profesionalna stalazha blutot microfone komplet sve 800 euro mozhe i posebno

  Кичево

Прати Е-Маил

  samsung

Потврден огласувач