Logo

BMW 525 d common rail ful oprema

Број на оглас: 3201240 | Објавен на: 17.07.2019, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 525 dizel napraven mal servis pred 2000 km se funkcionira na nego socuvano moze zamena javuvajte se na ovoj broj 078411015

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 --------

Потврден огласувач