Logo

Klima Servis/Montaza/Polnenje Freon/KlimaServis/Hemisko/Ured

Број на оглас: 3201407 | Објавен на: 07.08.2019, 14:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Професионален Сервис на Вашите домашни клима уреди:
- Монтажа & Демонтажа на нови и половни клима уреди,
- Хемиско & Бактериолошко прочистување,
- Полнење фреон,
- Резервни делови,
- Проценка и откуп на половни клима уреди,
- Продажба на нови и половни клима уреди.
*** Овластени монтажери на "Нептун" ***
*** Овластени монтажери на "Техномаркет" ***

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Klimatronik Profesional (претпријатие)

Потврден огласувач