Logo

Opel Corsa 1.3 dtc 2010 god

Број на оглас: 3201442 | Објавен на: 24.06.2019, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Kolata e kako nova
Registrirana do 23.05.2020
Servisirana
Moze zamena za kola so 4 vrati so moja ili vasa doplata

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач