Logo

Truva 250 cc Motorot e staklo

Број на оглас: 3201798 | Објавен на: 14.07.2019, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2008

Модел: Cooper

Километри: 15000

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e pali vozi nema nikakvi zabeleski po nego realni kilometri mu se mala potrosuvacka garantiram za nego poveke informacii na 077/615-927

 Кратово

Прати Е-Маил

 Христијан Крстевски

Потврден огласувач