Logo

vw golf VII 1,6 TDI

Број на оглас: 3203930 | Објавен на: 12.07.2019, 03:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 14.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba so 73 000 km ,1.6d 110ks , moze i zamena za poveke informacii na ovoj br 070 668 900

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vojo

Потврден огласувач