Logo

Papagali

Број на оглас: 3203976 | Објавен на: 19.06.2019, 06:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zenka crvenokril papagal vo cetvrta godina spremna za parenje ili kupuvam mazjak.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Трајче

Потврден огласувач