Logo

NOVI POLOVNI GUMI

Број на оглас: 3204182 | Објавен на: 21.05.2019, 23:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni 2 letni gumi vozeni 3.000km Tigar 215-45-17

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Slavce

Потврден огласувач