Logo

Rabota so vibro ploca

Број на оглас: 3204597 | Објавен на: 12.07.2019, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


vibro ploca se prodava i vrsam rabota isto i vibro zaba 800 ev okolu cenata ima prostor za dogovor koje za kes

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 orce

Потврден огласувач