Logo

Kamin

Број на оглас: 3204618 | Објавен на: 01.08.2020, 23:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kamin dobro socuvan

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач