Logo

Кревет за масажа (krevet za masaza)

Број на оглас: 3204905 | Објавен на: 06.07.2020, 02:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Масажа и Сауна

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava koristen krevet za masaza. Koristen e 1 mesec , bordo boja. Poseduva aksesoari: (futrola , dodatok za ramena , race i glava)
Cena 230evra

Drven krevet , Made in EU 14kg tezina

Се продава и нов професионален кревет за масажа или за во козметичко студио.
Креветот е произведен во ЕУ и е НОВ НЕКОРИСТЕН/ЗАПАКУВАН
Со креветот доаѓа заштитна футрола , додаток за глава , додаток за раце и додаток за рамена.250евра

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач