Logo

VW TIGUAN 2.0 4MOTION S&S LED

Број на оглас: 3205044 | Објавен на: 16.06.2019, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Tiguan

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 15.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tiguan sport & style 4 motion ful oprema navigacija tempomat parking senzori 2 para aluminiumski bandasi letni i zimski novi gumi ekstra sostojba kupen od germanija od tiemeyer so servisna kniska originalni km

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач