Logo

СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ЗА СТРАНЦИ

Број на оглас: 3205221 | Објавен на: 16.09.2020, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Карпош

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава комплетно опремен стан од 50 м2, во Карпош (наспроти маркет Св.Тома).
Станот поседува:
- спална соба,
- кујна,
- дневна соба,
- балкон,
- тоалет

Опремен е со:
2 клима уреди,
2 телевизори
интернет - WI FI,
кабловска,
електричен шпорет,
машина за перење алишта,
фрижидер,
машина за миење на садови,
микро печка
електрична печка
Контакт тел. 076-42 46 53

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Natasa

Потврден огласувач