Logo

MERCEDES ML 270 CDI - 4X4 - FUL ##########

Број на оглас: 3205489 | Објавен на: 24.01.2020, 07:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 270

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REG. DO MAJ - 2019 GOD . REDOVNO SERVISIRAN - ZA POVEKE INF- 078 - 408 - 486 - !!!!!!!!! ####################################.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 lambor@gmail.com

Потврден огласувач