Logo

Mercedes GLK 220 CDI uvozz 11g

Број на оглас: 3205495 | Објавен на: 27.05.2020, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: GLK 220

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 16.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES GLK 220 CDI Sport BlueEffenci 4MATIC 11
Mk tabli reg do 05 2021
Servisiran komplet
Proba I proverka kade sakate
Servisna kniska
2 kluca
Novi gumi
8 gumi so bandasi original mercedes

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Xxxxxx

Потврден огласувач