Logo

Се продава плац во село Осој

Број на оглас: 3206079 | Објавен на: 08.04.2020, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 600 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во село Осој кичевско со струја,вода,телефон,до сам пат и со сите документи. повеќе информации на 078208790

 Здравко Малзарков

Потврден огласувач