Logo

Prodavam novi gumi 155-70-13 Turque tires

Број на оглас: 3206228 | Објавен на: 30.09.2019, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi gumi Turque tires. double star
155-70-13 1350den Double star
165-70-13 1400 den
175-70-13 1500 den
Kolicinite ograniceni. Dostava za 24casa

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goce

Потврден огласувач