Logo

Rezerven bandaz 5x114 195.65.15 Mazda kia hyndai toyota

Број на оглас: 3206260 | Објавен на: 11.09.2019, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 25 €
30 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


195-65-15 Michelin Energy 2808 proiz
Odgovara za Mazda Toyota Kia Hyndai mitsubisi i site drugi so razmak 5x114,3

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Tome

Потврден огласувач