Logo

Audi a4 1.9 TDI 116ks

Број на оглас: 3206339 | Објавен на: 17.11.2020, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba...
Ful oprema
Tel. 077844589
Tel. 077844589
Tel. 077844589

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач