Logo

Индустриска - Правоштепна, двоигловка и маса за пеглање со в

Број на оглас: 3206544 | Објавен на: 05.07.2020, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат комплет или посебно, сите се во исправна состојба.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач