Logo

Audi a4 2.7 TDI 2008

Број на оглас: 3206804 | Објавен на: 14.02.2020, 22:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 12.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi a4 2.7 TDI 2008
Klima
El. Stakla
El. Retrovizori
Park senzori napred i nazad
Bi xenon/ adaptive svetla
navigacion sistem MMI/mp3
Multifuncionalen volan
Senzor za dozd
CD changer ×6
Bluetooth
Recaro sediste alcantre so greaci
19" felgi so novi gumi
Euro kuka
Automatik - tiptronic so 8 brzini
250 000 pominati so servisna kniska
Servisiran ulje i site filtri na 04.04.2019
Registriran + zelen karton do 04.04.2020


072597579
072597579
072597579
072597579
072597579
072597579

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 MJ

Потврден огласувач