Logo

SE PRODAVA YUGO 2009 G

Број на оглас: 3207199 | Објавен на: 13.09.2019, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Yugo

Модел: Друг модел

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se. Prodava. Yugo so. Pezo motor od. 2009 g so atest plin so dizni staven vo plimont. Vo SK i so radio GVS mnogu jako ozvocuvahe 078 670 120 zabest

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  VELJAN

Потврден огласувач