Logo

Prodavam novi gumi 205-55-16 Turque tires

Број на оглас: 3207471 | Објавен на: 12.07.2019, 07:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi gumi Turque tires (
Ostanati dimenzii
175 65 14 1500den
185-65-14 1600 den
185-60-15 1750 den
215-55-16 2300 den
Kolicinite se ograniceni. Dostava za 24casa.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goce

Потврден огласувач