Logo

Mercedes-Benz S300 SE W140 SLON POLUBLINDIRAN FULL OPREMA!

Број на оглас: 3207717 | Објавен на: 24.02.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 300

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


✔Mercedes-Benz S300 170kw 231 ks БЕНЗИН/ПЛИН-ловато,
✔5 Брзини менувач
✔Година 1992
✔️Греачи на седишта
✔Плав ентериер
✔Климатроник
✔Фабричко радио Мерцедес
✔Кожен волан, Air Bag,
✔Ел прозори/Ретровизори
✔ БЕНЗИН-ПЛИН
✔Централна брава
✔16 бандажи со 4 нови гуми
✔171.000 КМ

Направена комплетен сервис 550 € со доказ фактура!

Регистриран до 21.11.2020 година

Возилото е како ново без ниту еден проблем давам Гаранција

📞070/208-567 📞

Цена 5000 €

ЗАМЕНА САМО СО РЕАЛНИ ЦЕНИ!
Само за сериозни луѓе!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Xxxx

Потврден огласувач