Logo

Viljushkar. Jumba viluskar Viljuskar

Број на оглас: 3207907 | Објавен на: 09.10.2019, 22:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.400 €
3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komatsu 1.6 dizel vw motor,so telskop 6.5m visina.levo desno nema

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Sasho

Потврден огласувач