Logo

R32 VW 18' 5x100

Број на оглас: 3208216 | Објавен на: 27.05.2020, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 18

Цена: 300 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Aluminiumski bandasi VW r32 model razmak na strafovi 5x100 so gumi 225/45/18

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач