Logo

Korg Pa3x

Број на оглас: 3208566 | Објавен на: 16.05.2019, 02:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
1.600 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Klavijaturata e kako nova,bez maana,kako nova,moze zamena za Korg Pa900,

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач