Logo

Детска количка detska kolicka

Број на оглас: 3209118 | Објавен на: 12.06.2019, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Количката е користена само една сезона и е во одлична состојба

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач