Logo

Peugeot 407 2.0HDI Svajcarska

Број на оглас: 3209128 | Објавен на: 13.07.2019, 00:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sega uvezeno od Svajcaria so site plateni davacki do registracia.
Mnogu socuvan redovno servisiran so realni 235.000km poseduva servisna kniska.
Od oprema:
Navigacia
Tempomat
Klimatronik
Elektrika na sedista i stakla
Parking senzori nazad
Odlicni gumi

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Hasan

Потврден огласувач