Logo

Релаксатор транспортер relaksator transporter

Број на оглас: 3209132 | Објавен на: 17.08.2019, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


може да се користи како релаксатор, транспортер или седиште за во автомобил

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Никола

Потврден огласувач