Logo

Opel Zafira 2.0 dti

Број на оглас: 3210006 | Објавен на: 19.09.2019, 07:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Zafira 2.0 dti 74kw 101ks 2001god registrirana do 07.2020 god. so full oprema: novi Gumi, klima ispravna, enterier odlicen so 7 sedista, karoseriski odlicna nema nikakvi vlozuvanja vo kolata. moze zamena za Sharan ili Galaksi nad 2001 god, so doplata

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Zoki

Потврден огласувач