Logo

Polovni gumi poveke dimenzii 13ki, 14ki, 15ki, 16ki, 17ki

Број на оглас: 3210370 | Објавен на: 26.03.2020, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: Останато

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Останато

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: Останато

Висина на гума: Останато

Дијаметар на гума: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Dimenzii na gumite:
- 155/80/13 Letni Uniroyal 40€ dve gumi
- 165/70/14 letni Nankang 2000 den. 2 gumi
- 165/70/14 letni Fulda 2200 den. 2 gumi
- 175/70/14 letni Esa Tecar 50€ 2 gumi
- 185/60/14 Semperit M+S 4000 den. 4 gumi
- 175/65/15 Michelin M+S 2000 den. 2 gumi
- 185/60/15 Barum letni 2500 den 2 gumi
- 185/60/15 Continental letni 40€. 2 gumi
- 185/60/15 Kleber M+S 40€ 2 gumi
- 185/65/15 Windforce letni 4000 den. 4 gumi
- 185/65/15 Continental M+S 2000den. 2 gumi
- 195/65/15 Tigar M+S 2000 den. gumi
- 185/55/16 Continental M+S 2500 den. 2 gumi
- 205/55/16 Infinity M+S 3500 den. 4 gumi
- 205/55/16 Kormoran letni 50 evra 4 gumi
- 205/60/16 Matador M+S 2500 den. 2 gumi
- 225/55/16 Continental M+S 4000 den. 4 gumi
- 225/55/16 Dunlop M+S 2500 den. 2 gumi
- 235/60/16 Goodyear letni 4000 den. 2 gumi
- 235/60/16 Gripmax M+S 40 evra 2 gumi
- 225/65/17 Bridgestone M+S 50€ 2 gumi
- 235/65/17 Continental M+S 3500 den. 2 gumi
- 235/65/17 Bridgestone letni 50€ 2 gumi

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Aluminiumski Bandazi

Потврден огласувач