Logo

jeep

Број на оглас: 3210437 | Објавен на: 20.01.2020, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


070330152
070330152
Prodavam delovi za jeep 2.1 turbo dizel moze zamena
070330152

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач