Logo

Се продава Huawei Nova Smart во одлична состојба.

Број на оглас: 3210678 | Објавен на: 05.05.2019, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Nova Smart

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е купен во VIP и е одлично сочуван. Има фабричко заштитно стакло и додатна силиконска маска.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач